Productcategorie
Neem contact op met ons

ByTune Electronics Co., Ltd

Productie fabriek:

Toevoegen: A5 gebouw, Songbai RD 3055, Gongming Street, Guangming district, ZhenZhen, 518100, China

Tel: 0755-27765981

Fax: 0755-8529 6631

Engineering:Support@btslipring.com

 

Verkoopkantoor:

Tel: +86-755-2964 2158

Fax: +86-755-2350 3855

Mobiel: 189 2742 5032

Toevoegen: 6e verdieping, C bouw, nieuwe generatie; Hi-Tech Park, 28 district, Bao'an, ShenZhen, 518125, China

Verkoop:Sales@btslipring.com

Facebook: slipring1@hotmail.com

Twitter: btslipring

Skype:btslipring

 

US Office:

usoffice@btslipring.com

VS Atlanta

Canada Edmonton

Dual model vier kanaal fiber optic roterende gezamenlijke

Dual model vier kanaal fiber optic roterende gezamenlijke

Modelnummer: BTFO-04-01 Kanaal: 3 ~ 12 enkel model of multi model Golflengte: 850, 1310, 1550nm, Insertion Loss: 50dB Snelheid: 100 rpm Koppel: < 1.0Nm IP65

Productdetails

Dual model vier kanaal fiber optic roterende gezamenlijke
Modelnummer: BTFO-04-02

Fiber Optic slip ringen zijn aan optische signalen welke elektrische slip ringen tot elektrische signalen zijn, een middel te geven signalen over het roteren van interfaces, met name bij het verzenden van grote hoeveelheden gegevens. Fiber optic slip ringen handhaven de intrinsieke voordelen van glasvezel eind tot eind. ByTune Electronics produceert al 20 jaar fiber optic slip ringen.

Beschrijving:4-kanaals FORJ met gemengde vezels (2 SM en 2 MM)
Type vezel:SMF28 en 50/125um GI met 3 mm-jack
De lengte van de vezel:1m
Golflengte:1310/1550nm SM; 1310/850nm MM
Connectortype:ST
Het verlies van de plaatsingskosten:andlt; 5 dB
IL variatie:+/-1dB
Overspraak:andlt; -50 dB
Snelheid:200 rpm
Trilling:MIL-STD-167-1A
Mechanische effecten:MIL-STD - 810G
IP-klasse:IP 65 (IP68Optional)

Kenmerken vanDual model vier kanaal fiber optic roterende gezamenlijke
•Biedt rotary koppeling voor de koppeling van een multimode of één modus-vezel
•Passieve bidirectionele apparaat
•Kan worden gecombineerd met onze elektrische stukjes en hydraulische
•Alternatieve station koppelen en het opzetten van regelingen zijn beschikbaar (Raadpleeg fabriek voor specificatie details)
•Aangepaste interfaces, voor gemakkelijk vezel kabels overbodig
•Kan worden geïntegreerd in bestaande Sleepring ontwerpen
•Aluminum of geanodiseerd aluminium behuizing
Robuust ontwerp
Schokken en trillingen vanDual model vier kanaal fiber optic roterende gezamenlijke
•Bytune fiber optic slip ringen steunen hoge schok en trillingen omgevingen, lange levensduur eisen van meer dan 200.000 uur en lange gegevenskoppelingen meer dan 100 km van vezel. Eenheden beschikbaar zijn die worden getest naar militaire norm voor schokken en trillingen
Opties voorDual model vier kanaal fiber optic roterende gezamenlijke
•Supply en installatie van klant specifieke connectoren en vezels
• Aanpassing van montage configuraties, huisvesting materialen en station couplers
• Vloeibare vullen en druk compensatie voor onderwater gebruik

Meer informatie, aarzel dan niet om contact op te
ons op sales@btslipring.com



Meting en Test:


3D Test concentriciteit Test


Elektrische ruis Test Projecto

Interferentie test betrouwbaar contact Test



Hot Tags: Dual model vier kanaals fiber optic roterende gezamenlijke roterende gezamenlijke, ontwerper en fabrikant, betrouwbare kwaliteit, militaire standaard, concurrerende prijs, kwaliteit gegarandeerd, superieure na service, hoge kwaliteit
Verwante producten
Email Us
Onderzoek
ByTune Electronics Co., Ltd