Productcategorie
Neem contact op met ons

ByTune Electronics Co., Ltd

Fabricage fabriek :

Toevoegen: A5-gebouw, Songbai RD 3055, Gongming Street, Guangming district, ZhenZhen, 518100, China

Tel: 0755-27765981

Fax: 0755-8529 6631

Engineering: support@btslipring.com


Verkoopkantoor :

Tel: + 86-755-2964 2158

Fax: + 86-755-2350 3855

Mobiel: 189 2742 5032

Voeg toe: 6e verdieping, C-gebouw, nieuwe generatie; Hi-tech Park, 28 district, Bao'an, ShenZhen, 518125, China

Verkoop: sales@btslipring.com

Facebook: slipring1@hotmail.com

Twitter: btslipring

Skype: btslipring


US Office :

usoffice@btslipring.com

VS Atlanta

Canada Edmonton

Enkel model dual-channel fiber optic Oliedoorvoer

Enkel model dual-channel fiber optic Oliedoorvoer

Kanaal: 2 ~ 3 één model of 2 ~ 4 multi model Golflengte: 850,1310, 1550nm, Insertion Loss: <5dB hannel(typical="" 2~3db)="" il="" variation:=""> <+ 0.5~1="" db="" crosstalk:="">50dB (typisch 63dB) Snelheid: 100 rpm Koppel <1.0Nm >

Productdetails

Enkel model dual-channel fiber optic Oliedoorvoer
Modelnummer: BTFO-02-01

Fiber Optic slip ringen zijn aan optische signalen welke elektrische slip ringen tot elektrische signalen zijn, een middel te geven signalen over het roteren van interfaces, met name bij het verzenden van grote hoeveelheden gegevens. Fiber optic slip ringen handhaven de intrinsieke voordelen van glasvezel eind tot eind. ByTune Electronics produceert al 20 jaar fiber optic slip ringen.

Kanaal:2 ~ 3 één model of 2 ~ 4 multi model

Golflengte:850,1310, 1550nm,

Insertion Loss:andlt; 5dB/channel(Typical 2~3dB)

IL variatie:andlt, +/-0.5 ~ 1 dB

Overspraak:andgt; 50dB (typisch 63dB)

Snelheid:100 rpm

Koppelandlt; 1.0Nm

Het verlies van de terugkeer:(Typisch voor één model) 45dB

Levensverwachting:1-2 honderd miljoen rondes

Tractie/Pull:10N (3mm jack)

Lichtgevende macht:23dBm

Werk temperatuur:-20 t/m 65C

Opslagtemperatuur:-25 t/m 75C

Pakket:FM of FC/ST

Materiaal:roestvrij staal

Type vezel:MM/SM, 3 mm jack, 1M fibe lengte

Connectortype:FC, SC, ST, SMA of LC

Dimensie:44mm ø x 136mm lengte

Gewicht:1,5 kg

Trilling:MIL-STD-167-1A

Mechanische effecten:MIL-STD - 810G

IP-klasse:IP 65 (IP68Optional)

Kenmerken vanEnkel model dual-channel fiber optic Oliedoorvoer

. Roterende koppeling voor de koppeling van de vezels van een multimode of één modus biedt

. Passieve bidirectionele apparaat

. Kan worden gecombineerd met onze elektrische stukjes en hydraulische

. Alternatieve station koppelen en het opzetten van regelingen zijn beschikbaar (Raadpleeg fabriek voor specificatie details)

. Aangepaste interfaces, voor gemakkelijk vezel kabels overbodig

. Kan worden geïntegreerd in bestaande Sleepring ontwerpen

. Aluminium of geanodiseerd aluminium behuizing

. Robuust ontwerp

Schokken en trillingenvanEnkel model dual-channel fiber optic Oliedoorvoer

. Bytune fiber optic slip ringen steunen hoge schok en trillingen omgevingen, lange levensduur eisen van meer dan 200.000 uur en lange gegevenskoppelingen meer dan 100 km van vezel. Eenheden beschikbaar zijn die worden getest naar militaire norm voor schokken en trillingen

OptiesvanEnkel model dual-channel fiber optic Oliedoorvoer

. Levering en installatie van klant specifieke connectoren en vezels

. Aanpassing van montage configuraties, huisvesting materialen en station couplers

. Vloeibare vullen en druk compensatie voor onderwater gebruik

. Aanvullende informatie, neem dan gerust contact op met onze medewerkers op sales@btslipring.com

Meting en Test:


3D Test concentriciteit Test


Elektrische ruis Test Projecto

Interferentie test betrouwbaar contact Test


Hot Tags: Eén model dual-channel fiber optic roterende gezamenlijke roterende gezamenlijke ontwerper en fabrikant, betrouwbare kwaliteit, militaire standaard, concurrerende prijs, kwaliteit gegarandeerd, hoge kwaliteit
Verwante producten
Email Us
Onderzoek
ByTune Electronics Co., Ltd