Productcategorie
Neem contact op met ons

ByTune Electronics Co., Ltd

Productie fabriek:

Toevoegen: A5 gebouw, Songbai RD 3055, Gongming Street, Guangming district, ZhenZhen, 518100, China

Tel: 0755-27765981

Fax: 0755-8529 6631

Engineering:Support@btslipring.com

 

Verkoopkantoor:

Tel: +86-755-2964 2158

Fax: +86-755-2350 3855

Mobiel: 189 2742 5032

Toevoegen: 6e verdieping, C bouw, nieuwe generatie; Hi-Tech Park, 28 district, Bao'an, ShenZhen, 518125, China

Verkoop:Sales@btslipring.com

Facebook: slipring1@hotmail.com

Twitter: btslipring

Skype:btslipring

 

US Office:

usoffice@btslipring.com

VS Atlanta

Canada Edmonton

fiber optic Sleepring Enkel model enkellijns fiber optic Oliedoorvoer

Enkel model enkellijns fiber optic Oliedoorvoer

Modelnummer: BTFO-01-01 Kanaal: Single channel, enkel model of multi model Golflengte: 650-1650nm Insertion Loss: <2 db="" (typical=""> <0.5dB )="" insertion="" loss="" ripple:=""> <+ 0.5="" db="" (typical:="" 0.3="" db)="" return="" loss:="">40 dB Max Speed: 2.000 rpm Trekken sterkte: 10N Opstarten van koppel: <0.1Nm>

Productdetails

Enkel model enkellijns fiber optic Oliedoorvoer

Model nummer: BTFO-01-01

Fiber Optic slip ringen zijn aan optische signalen welke elektrische slip ringen tot elektrische signalen zijn, een middel te geven signalen over het roteren van interfaces, met name bij het verzenden van grote hoeveelheden gegevens. Fiber optic slip ringen handhaven de intrinsieke voordelen van glasvezel eind tot eind. ByTune Electronics produceert al 20 jaar fiber optic slip ringen.

Kanaal:Enkel kanaal, één model of multi model
Golflengte:650-1650nm
Insertion Loss:andlt; 2 dB (standaard: andlt; 0.5dB)
Insertion Loss rimpel:andlt, +/-0,5 dB (typisch: 0.3 dB)
Het verlies van de terugkeer:andgt, 40 dB
Max snelheid:2.000 rpm
Trekken van kracht:10N
Koppel opstarten:andlt; 0.1Nm
Werk temperatuur:-40 tot 65C
Opslagtemperatuur:-50 t/m 85C
Materiaal behuizing:Roestvrij staal
Pakket:FM of FC/ST
Type vezel:MM/SM, 3 mm jack, 1M vezel lengte
Connectortype:FC, SC, ST, LC, FC/APC of SC/APC
Gewicht:-50 g
IP-klasse:IP 65 (IP68Optional)

Kenmerken vanEnkel model enkellijns fiber optic Oliedoorvoer
•Biedt rotary koppeling voor de koppeling van een multimode of één modus-vezel
•Passieve bidirectionele apparaat
•Kan worden gecombineerd met onze elektrische slips en hydraulische slip ringen
•Alternatieve station koppelen en het opzetten van regelingen zijn beschikbaar (Raadpleeg fabriek voor specificatie details)
•Aangepaste interfaces, voor gemakkelijk vezel kabels overbodig
•Kan worden geïntegreerd in bestaande Sleepring ontwerpen
•Aluminum of geanodiseerd aluminium behuizing
Robuust ontwerp
Schokken en trillingen vanEnkel model enkellijns fiber optic Oliedoorvoer•ByTune fiber optic slip ringen steunen hoge schok en trillingen omgevingen, lange levensduur eisen van meer dan 200.000 uur en lange gegevenskoppelingen meer dan 100 km van vezel. Eenheden beschikbaar zijn die worden getest naar militaire norm voor schokken en trillingen
OptiesvanEnkel model enkellijns fiber optic Oliedoorvoer•Supply en installatie van klant specifieke connectoren en vezels
• Aanpassing van montage configuraties, huisvesting materialen en station couplers
• Vloeibare vullen en druk compensatie voor onderwater gebruik

Aanvullende informatie, neem dan gerust contact met ons op sales@btslipring.com.



Meting en Test:


3D Test concentriciteit Test


Elektrische ruis Test Projecto

Interferentie test betrouwbaar contact Test



Hot Tags: fiber optic Sleepring,Enkel model enkellijns fiber optic roterende gezamenlijke roterende gezamenlijke ontwerper en fabrikant, betrouwbare, militaire standaard, concurrerende, kwaliteit gegarandeerd, hoge kwaliteit
Verwante producten
Email Us
Onderzoek
ByTune Electronics Co., Ltd